Kulová hlava s rukojetí: Manfrotto GRIP ACTION 222

Stativová hlava Manfrotto 222 GRIP ACTION
Kulová hlava ve tvaru joysticku MANFROTTO 222 GRIP ACTION se vyznačuje především jednoduchým a rychlým ovládáním. Bleskurychlého nastavení dosáhnete pouhým stlačením madla a nastavení tuhosti dosáhnete pomocí kolečka. Vhodná je tedy pro každého, kdo nemá při focení čas na zdlouhavé přípravy.

Součástí je rychloupínací destička 200PL-14 a praktickou možností je otáčení hlavy o 360° v horizontální rovině. Díky použití prvotřídních materiálů a špičkového výrobního procesu si hlava zachovává nízkou hmotnost 780 g a vysokou stabilitu. Maximální nosnost je 2,5 kg a pro uchycení fotografické techniky poslouží šroub s 1/4" závitem.

✨Jednoduché a rychlé ovládání
✨Otáčení o 360° v horizontální rovině
✨Součástí je rychloupínací destička
✨Stlačení madla pro rychlé nastavení
✨Nastavení tuhosti pomocí kolečka
✨Vysoká stabilita a nízká hmotnost díky použití hliníku a špičkového zpracováníJedná se o používaný stroj v dobrém stavu. (viz originál foto dole)

Technicky funguje bez vady.

Součástí aukce je: hlava a Rychloupínací destička.
Cena: 1 800
Číslo inzerátu 119058

 

12.1.2022 | 13:47 | Prohlédnuto 21 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.