Blesk: Nikon SPEEDLIGHT SB 800 **i-TTL *Master/Sla

Blesk

Nikon SPEEDLIGHT SB-800.

Pasují na Nikon D-SLR/Mirrorless

Blesk Speedlight SB-800 s bezdrátovým systémem i-TTL dále rozvíjí technologii D-TTL jednookých zrcadlovek série D1, a přidává systém nových funkcí, souhrnně označovaný jako „Pokrokové bezdrátové osvětlení“ (Advanced Wireless Lighting). Tento systém zahrnuje bezdrátové dálkové ovládání více blesků, blokaci zábleskové expozice (FV Lock), automatickou vysoce rychlou FP synchronizaci, a přenos hodnoty barevné teploty záblesku do těla fotoaparátu.Jedná se o používaný stroj v dobrém stavu. (viz originál foto dole)

Technicky funguje bez vady.

Součástí aukce je: Blesk, Battery Pack SD-800 pro krátké dobíjecí doby (na jednu baterii AA), difúzní nástavec, stojánek AS-19, sada barevných filtrů SJ-800 (FL-G1 a TN-A1), měkké pouzdro SS-800 pro veškeré výše uvedené položky. Vše v originál krabici.
Cena: 4 200
Číslo inzerátu 124183

 

10.5.2022 | 14:35 | Prohlédnuto 10 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.