NOBLEX 135U - panoramatický fotoaparát

Prodám panoramatický fotoaparát s rotační čočkou NOBLEX 135U na kinofilm. Fotoaparát vytváří panoramatické snímky 66x24 mm. Clona 4,5 až 16. Tento typ (135U) je typ s časy jak v rozsahu 1/30 až 1/500 s, tak s časy 1 s až 1/15 s, hodí se tak i pro expozice za horších světelných podmínek a s vysokou clonou, na rozdíl od jiných typů Noblexu (např. 135N, ProSport), které nemají delší časy než 1/30. Všechny expoziční časy pracují přesně. Má možnost vícenásobné expozice.

Má panoramatický hledáček s vodováhou, stativový závit a možnost připojení drátěné spouště. Objektiv Noblar s vynikající kresbou má ohnisko 29 mm, dokonce umožňuje drobný shift směrem vzhůru, lze na něj nasadit speciální filtry, z nichž jeden je součástí dodávky (viz foto). Zájemce má možnost si podle tohoto filtru u někoho na 3D tiskárně nechat vyrobit další nosiče a nechat je osadit v optice libovolnými filtry. Poháněn je 4 AAA bateriemi. Součástí dodávky je manuál, originální krabice, originální brašna a oranžový filtr (osaditelný případně jiným sklem).

Přístroj prošel tento měsíc (únor 2023) autorizovanou komplexní generálkou (v ceně 12 000,- PhotoHelp - J. Kocián), včetně osazení zcela nových hnacích kol, je tak ve 100% stavu a připraven pro vážnou práci. Příklad snímků, které produkuje - viz foto. Zájemcům mohu poslat video funkce všech expozičních časů.

Mohu předat osobně po předchozí dohodě (České Budějovice, Praha), případně zašlu po předchozí platbě na účet.
Cena: 29 600
Číslo inzerátu 133939

 

9.3.2023 | 9:18 | Prohlédnuto 27 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.