FUJIFILM X-T30 - XF 18-55mm

Dobrý den,

Prodám fotoaparát FUJIFILM X-T30, včetně veškerého vybavení (clonový kroužek, nabíječka, baterie, popruh) a objektivu FUJIFILM Fujinon XF 18-55mm f/2.8-4 R LM OIS.

Fotoaparát má platnou záruku do 11.7.2023

Idealní fotoaparát pro začátečníky, vše potřebné máte v balení, včetně manuálu.

Možné osobní předání - BRNO / BŘECLAV

Pro dotazy mě můžete kontaktovat i na mé e-mailové adrese: prodamfujifilm@seznam.cz

Popis fotoaparátu:

Kompaktní tělo s váhou pouhých 383g je vybaveno snímačem X-Trans čtvrté generace (26Mpix) a X-procesorem 4. Ostření pomocí fázové detekce pokrývá celou plochu čipu stejně jako u modelu X-T3 a fotografovat lze až 30 snímků za vteřinu bez tzv blackoutu (zčernání hledáčku).

Popis objektivu:

Krátký objektiv Fujifilm XF18-55mm f/2.8-4 s proměnlivou ohniskovou vzdáleností umožňuje pořizovat nádherné fotky v různých podmínkách. Je ideální pro celou řadu foto technik a díky nízkému clonovému číslu f2.8 - 4 pro fotografování za horších světelných podmínek.
Cena: 19 999
Číslo inzerátu 134128

 

16.3.2023 | 17:41 | Prohlédnuto 16 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.