Polarizační filtr HOYA FUSION Antistatic CIR 58mm

Nabízím skvělý foto Polarizační filtr HOYA FUSION Antistatic CIR-PL 58mm

Vysoce kvalitní polarizační filtr na fotoobjektivy Hoya FUSION Antistatic - průměr 58 mm má 16 antireflexních a 2 antistatické vrstvy. Nově přidaná tvrzená antistatická vrstva odpuzuje vodu a prach, je odolná vůči poškrábání a filtr se tak snadno čistí. Vyrobeno v Japonsku. Jednodílná obroučka zabezpečuje maximální ostrost obrazu, nízký profizamezuje vinětaci.

Používán jen občas necelé 2 roky. Dobrý stav a zcela funkční. Při podrobném zkoumání jen běžné známky používání (drobné vlasové oděrky od nasování krytky objektivu). Přešel jsem na bezzrcadlovku s menšími objektivy, takže mi již nepasuje.

Koupeno v Megapixel.cz v Praze ( původní cena 1790 Kč) - takže nejde o nekvalitní čínskou napodobeninu z e-baye nebo pofidérních e-shopů, co to přeprodávají..

Osobní předání.
Poštou + 90 Kč při platbě předem na účet.
Na dobírku (+ 150 Kč) po špatných zkušenostech zasílám jen po úhradě poštovného.

Prosím o zavolání nebo odpověď zde na přes web (dojde mi mailem). Na SMS nereaguji. Děkuji
Cena: 1 290
Číslo inzerátu 62213

 

7.8.2018 | 19:12 | Prohlédnuto 20 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.