objektiv Sony FE 28 mm f/2

Prodám nový objektiv Sony FE 28mm f/2.0 s konstrukcí odolnou proti vnikání prachu a vlkosti je určen pro fotoaparáty s bajonetem typu E (Full-Frame i APS-C). Ohnisko 28 mm snadno uplatníte nejen při focení v interiérech, kde se díky výborné světelnosti f/2 obejdete často i bez blesku, čímž zachováte nenarušenou atmosféru. Své využití najde i při focení krajin, či různých akcí.
Pro APS-C snímače je nutné ohnisko objektivu vynásobit tzv. crop faktorem 1.5x, což je v přepočtu ohnisko 42mm (úhel záběru 54°)
Rozšiřte své vybavení o světelný 28mm objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností
Tento 28mm širokoúhlý objektiv (úhel záběru 75°) pro Full-Frame se vyznačuje vysokou světelností F2.0 a výjimečným optickým výkonem. Jedná se o skvělou volbu k základnímu setovému objektivu.
Propracovaná optika přináší výjimečnou ostrost v celé ploše snímku a krásně plynulý efekt rozmazaného pozadí. Díky světelnosti F2.0 snadněji pořídíte z ruky jasné fotky uvnitř budov nebo za slabého osvětlení.
Vnitřní ostřicí mechanismus zajišťuje stabilní, tiché automatické zaostřování, které se hodí při natáčení videí i fotografování. A pokud chcete získat ještě širší perspektivu a lepší kreativní možnosti, využijte 21mm velmi širokou předsádku SEL075UWC a 16mm předsádku rybí oko SEL057FEC s úplným 180° pokrytím (úhlopříčně)
Rozlišení a kontrast objektivu s pevnou ohniskovou vzdáleností
Díky kombinaci pevné ohniskové vzdálenosti se 3 asférickými prvky (objektivem AA (Advanced Aspherical) a 2 prvky ED) a vícevrstvé úpravě se v malém těle tohoto objektivu ukrývá výjimečný optický výkon.
Plynulý a výrazný efekt bokeh
Kruhová clona s 9 lamelami v kombinaci s velkou světelností tohoto objektivu umožňuje vytvářet jemný a krásný efekt bokeh na pozadí.
Malý a lehký pro každodenní fotografování
Tento malý objektiv Full-Frame váží pouhých 200 gramů a je ideální pro těla fotoaparátů řady α7 – pro momentky i každodenní použití.

Veselka - 775 230 463
Cena: 5 800
Číslo inzerátu 68101

 

6.11.2018 | 20:58 | Prohlédnuto 32 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.