brašna Lowepro Adventura 160 - ramenní taška.

Lowepro Adventura 160 ramenní taška

Adventura 160 je ideální pro začátečníky i ambiciózní uživatele DSLR. Pro uživatele DSLR, kteří hledají ochranný, lehký vak, který nabízí mnoho praktických funkcí a je nabízen za atraktivní cenu. Sofistikovaná taška přes rameno Lowepro je k dispozici ve třech velikostech a je vhodná pro většinu současných DSLR s příslušenstvím.

Fotoaparát nabízí dvě možnosti uzavření: se zipem a rychlým uvolněním. Kamerový prostor sáčku lze v případě potřeby rychle zpřístupnit, zatímco dvojitý zámek poskytuje dodatečné zabezpečení. Odnímatelný, nastavitelný ramenní popruh má protiskluzovou polstrování a pevné sáčky jsou pevně spojeny s vakem. Prostor fotoaparátu je plně polstrovaný a pokrytý oranžovou trikolovou tkaninou. To poskytuje dodatečnou ochranu fotoaparátu a displeje.

Lehká a pevná
Váží pouze 400 g
Použitelné pro většinu DSLR
Vnitřní rozměry (š xvxv): 21,5 x 13 x 17,5 cm
Vnější rozměry (š xvxv): 25 x 18 x 20,5 cm
Hmotnost: 400 g
Cena: 380
Číslo inzerátu 78683

 

15.5.2019 | 13:54 | Prohlédnuto 4 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.