Canon 5D MK II + příslušenství

Zamáčknu slzu v oku a nabízím k prodeji zrcadlovku Canon 5D MK II. Fotoaparát je plně funkční, zachovalý, bez oděrek a škrábanců. Zakoupeno v roce 2009 v Praze, jsem druhý majitel. Nabídka obsahuje tělo fotoaparátu, nabíječku, 3x baterie LP-E6, popruh, originál krabice, návod k použití. Závěrka je původní.

Zdarma přidám kabelovou spoušť Canon RS-80 N3, časovací spoušť Pixel TC-252 (ideální pro timelapse nebo astrofotografii, funguje jako Canon TC-80N3), bezdrátovou spoušť JJC WR-100 (dosah až 100 m) a 3x CF kartu 4 GB (San Disk, Pretec). Přidám ještě battery grip Canon BG-E6, který funguje jako zdroj napájení, ale tlačítka jsou bohužel nefunkční. Grip jsem dostal při koupi foťáku, ale nepoužíval jsem ho, proto jsem neměl důvod zajišťovat opravu. Grip je vzhledově v pořádku, předpokládám závadu v elektronice.

Osobní předání Vsetín, Valašské Meziříčí, jinak na dobírku.
Cena: 17 000
Číslo inzerátu 78733

 

16.5.2019 | 9:19 | Prohlédnuto 12 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.