DJI OSMO+ X3 ZOOM

Prodám digitální kameru DJI OSMO+ X3 ZOOM s příslušenstvím. Stáří přístroje 2,5 roku, ale použito 2-3x. Vše je tedy v perfektním stavu, takřka jako nové.

STANDARDNÍ BALENÍ: stabilizátor Osmo s kamerou X3/ZOOM FC350Z, držák mobilního telefonu, akumulátor Li-Pol 3s, nabíječ akumulátoru, pevné ochranné pouzdro + popruh na zavěšení, mikrofon FM-15 FlexiMic.

DÁLE PŘIDÁM: 4x náhradní akumulátory s pouzdrem + nabíječ (možno nabíjet všechny 4 baterie najednou)

Předání možné v Turnově/ Liberci.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Ruční stabilizátor vybaven UHD kamerou X3 ZOOM s 3-osým stabilizátorem OSMO+, video v rozlišení 4K, foto 12MPx, 7x zoom s ekvivalentní ohniskovou vzdáleností 22-77mm. Stabilizátor je kompatibilní s aplikací DJI GO - technologie, která Vám umožní nahrávat videa a pořizovat fotografie stabilizované, bez ohledu na pohyb.
Cena: 7 900
Číslo inzerátu 89364

 

9.1.2020 | 18:02 | Prohlédnuto 17 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.