Canon PowerShot SX120 IS - 10, MP*10x Op.Zoom*HD V

Digitální kompakt Canon PowerShot SX120 IS

Kvalitní kompaktní ultrazoom Canon SX120 IS je nástupcem oblíbeného modelu SX110 IS. Používá stejný osvědčený objektiv s desetinásobným zoomem a optickou stabilizací obrazu. Změny ve vzhledu a propracovaném ovládání jsou oproti předchozímu modelu minimální, ale velkých změn se fotoaparát dočkal uvnitř. Používá nový obrazový snímač CDD, počet efektivních pixelů byl zvýšen na 10 megapixelů a obrazový procesor byl nahrazen typem DIGIC 4, který se používá i v drahých zdrcadlovkách Canon.

Procesor DIGIC 4 společnosti Canon zajišťuje velmi rychlé ovládání fotoaparátu, skvělou reprodukci barev a vylepšenou redukci šumu, čímž vytváří jasnější snímky i při vyšší citlivosti ISO. Fotoaparát také potlačuje rozmazání pomocí technologie detekce pohybu, která určí pohyb fotoaparátu i objektu a následně vybere nejvhodnější citlivost ISO. Pro tvorbu perfektních portrétů nabízí fotoaparát technologii detekce obličeje. Tato technologie v kombinaci se samospouští navíc usnadňuje fotografování skupinových snímků. Snímek je pořízen, jakmile je v daném záběru zjištěn další obličej.

Vedle pohodlného automatického nastavení je pro zkušenější uživatele k dispozici plně ruční ovládání. Pohodlné kompozici pomáhá jasný a čitelný tří palcový displej LCD se širokým pozorovacím úhlem. Fotoaparát podporuje paměťové karty SD/SDHC a MMC. K napájení slouží dvě běžné alkalické nebo dobíjecí AA baterie.Jedná se o používaný stroj v dobrém stavu. (viz originál foto dole)


Technicky funguje bez vady.
Cena: 1 300
Číslo inzerátu 91091

 

13.2.2020 | 15:58 | Prohlédnuto 7 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.