Hama Pol Circular filtr 62 mm

HAMA Circular POL 62 mm.

Hlavní funkcí Polarizačního filtru (C-PL) je odstranění polarizace - převedení světla zpět na nepolarizované. Velmi zjednodušeně lze říci, že se používá pro odstranění odlesků a zvýšení sytosti barev.

Cirkulární Polarizační filtr má dvojitou strukturu, ve které můžete otáčet předním dílem filtru a měnit tak účinek dopadajícího světla. Před pořízením samotného snímku vyhledáte správné nastavení pohledem do hledáčku nebo na display fotoaparátu a exponujete. Tímto způsobem můžete odstraňovat například odrazy z vodní hladiny nebo z lesklých skleněných předmětů.

Nezbytným pomocníkem je polarizační filtr například při focení akvárií, vitrín nebo skrz sklo, kde jsou odrazy světla velmi výrazné. V tomto případě zapomeňte na postprodukci! Kvalitní polarizační filtr je jedinou možností k získání kvalitních snímků!

Jedná se o novou ještě nerozbalenou kartu. (viz originál foto dole)

Technicky funguje bez vady.

Součástí aukce je: Hama filtr + krabička.
Cena: 550
Číslo inzerátu 98954

 

16.9.2020 | 14:01 | Prohlédnuto 6 ×

Poslat odpověď na tento inzerát

Z důvodu ochrany proti zneužití e-mailu inzerenta spammery, nezveřejňujeme automaticky e-mail.
Pro kontakt prosím využijte tento formulář, který pošle Vaši odpověď na adresu inzerenta.

Vyplněním a odesláním formuláře bude vlastníkovi inzerátu odeslána tato zpráva na jeho e-mail. Vlastník inzerátu může a nemusí na tuto zprávu odpovědět. Formulář slouží pouze pro kontakt s inzerentem v kontextu s obsahem jeho inzerátu. Je zakázáno posílat zprávy, které nesouvisí s obsahem inzerátu a které může uživatel považovat za nevyžádané.